Renaldas Seibutis – puikiai pažįstamas veidas visiems krepšinio gerbėjams. Karjerą pradėjęs gimtojoje Palangoje, o atsiskleidęs Vilniaus „Sakaluose“ Renaldas vėliau sulaukė pasisekimo visoje Europoje.

Gynėjas šešis sezonus žaidė Eurolygoje vilkėdamas Kauno „Žalgirio“, Vilniaus „Ryto“ ir Pirėjo „Olympiacos“ marškinėlius, taip pat rungtyniavo tokiose komandose kaip Klaipėdos „Neptūnas“, „Bilbao“, „Zaragoza“ ar Stambulo „Darussafaka“. Savo jėgas Renaldas išbandė ir NBA Vasaros lygoje, kur atstovavo 2007 metų NBA Naujokų biržoje jį pasirinkusiam Dalaso „Mavericks“ klubui.

Seibutis gerbėjus džiugino ir kartu su Lietuvos vyrų krepšinio rinktine: 2010 metais iškovota Pasaulio čempionato bronza, o 2013 ir 2015 m. pasiekti Europos čempionatų sidabro medaliai. Prieš tai aukštumų pavyko pasiekti ir su Lietuvos jaunimo rinktinėmis – 2005 metais laimėti Europos čempionato sidabras ir Pasaulio čempionato auksas.

Rimantas Kaukėnas – vienas geriausių gynėjų Lietuvos krepšinio istorijoje. Klubiniame krepšinyje didžiausias pergales Rimantas pasiekė rungtyniaudamas legendinėje Sienos „Montepaschi“ komandoje, su kuria keturis kartus laimėjo Italijos lygą bei dukart dalyvavo Eurolygos finalo ketverte.

Stipriausiame Europos krepšinio turnyre jis taip pat atstovavo Kauno „Žalgirio“, Madrido „Real“ ir Vitorijos „Laboral Kutxa“ ekipoms, o per karjerą spėjo apsivilkti ir tokių komandų kaip Vilniaus „Rytas“, „Cantu“, Emilijos Redžo „Grissin Bon“ aprangas.

Ilgametis Lietuvos rinktinės karys dalyvavo 2008 ir 2012 metų Olimpinėse žaidynėse, 2001 ir 2011 metų Europos čempionatuose, o 2007 metais iškovojo šio turnyro bronzą.

2012 metais Rimantas Kaukėnas įkūrė savo vardo labdaros ir paramos fondą, skirtą padėti sergantiems vaikams. Prisidėti prie pagalbos galite čia.

Tanja Kostič – pirmoji Švedijos krepšininkė pravėrusi WNBA duris. Tanja baigė Oregono valstijos universitetą, į kurio šlovės muziejų vėliau pateko, bei išgirdo savo pavardę WNBA naujokių biržoje.

Per karjerą už Atlanto puolėja rungtyniavo Klivlendo „Rockers“ ir Majamio „Sol“ klubuose, kur iš viso sužaidė 10 rungtynių.

Prieš išvykdama į WNBA Kostič dar spėjo pažaisti ir Europoje: tris sezonus atstovavo gimtojo miesto Solnos klubui Švedijos pirmenybėse, o 1998 metais kartu su Buržo „CJM Bourges“ komanda laimėjo Moterų Eurolygą.

Švedijos rinktinėje Tanja debiutavo būdama vos devyniolikos metų. Studijuodama Oregono valstijos universitete ji 1995 ir 1996 metais tapo NCAA Pac-12 naudingiausia žaidėja, o po studijų dar pora sezonų praleido ABL Portlando „Power“ klube.

Tomas Delininkaitis – ilgametis Lietuvos rinktinės gynėjas. Klaipėdietis karjerą pradėjo gimtojo miesto „Neptūne“, tačiau anksti persikėlė rungtyniauti į Vilniaus „Rytą“, su kuriuo 2005 m. laimėjo Europos taurės turnyrą.

Vėliau Delininkaitis rungtyniavo stipriuose Ukrainos, Latvijos, Graikijos, Turkijos klubuose, o 2010-12 m. du sezonus su Kauno „Žalgiriu“ varžėsi Eurolygoje.

Karjeros pabaigoje gynėjas dar sugrįžo į Klaipėdą, kur praleido tris sezonus, o paskutinius žingsnius kaip profesionalus krepšininkas žengė Jonavos ir Utenos komandose. 2023 m. pradžioje Delininkaitis tapo Palangos „Kuršių“ trenerio asistentu.

Per savo daugiau nei dvidešimt metų trukusią karjerą Tomas Delininkaitis ne kartą atstovavo ir Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei, prisidėjo prie jos iškovotų 2010 m. Pasaulio čempionato bronzos ir 2013 m. Europos čempionato sidabro medalių.

Povilas Šakinis savo žaidėjo karjerą pradėjo Kauno „Atleto“ komandoje, vėliau rungtyniavo Prienuose ir Kėdainiuose, 2010-12 m. žaidė Norčopingo „Dolphins“ ekipoje, su kuria laimėjo Švedijos pirmenybes.

Sugrįžęs į Lieutvą puolėjas dar žaidė Alytaus ir Marijampolės klubuose, o žaidėjo karjerą pabaigė ten, kur netrukus pradėjo trenerio karjerą - Palangoje.

Po dviejų sezonų pajūryje jaunas treneris persikėlė į Telšius, su šio miesto klubu 2019 m. iškovojo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) bronzą. Po dviejų metų tokį pat pasiekimą Šakiniui pavyko užfiksuoti su Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komanda.

2021 m. Povilas Šakinis grįžo į Palangą ir stojo prie „Kuršių“ vairo, o įpusėjus 2022-23 m. sezonui sulaukė kvetimo iš Gargždų klubo, kuriam vadovaudamas debiutavo vyr. trenerio kėdėje Lietuvos krepšinio lygoje (LKL).

Jordanas Mejeras - dar vienas savo gyvenimą krepšiniui pašventęs žmogus. Trumpai parungtyniavęs Lietuvoje Mejeras išvyko studijuoti į Jungtines Amerikos Valstijas, o baigęs mokslus persikėlė į Jungtinės Karalystės sostinę Londoną.

Ten 2011 m. Mejeras įkūrė „Baltic Stars“ krepšinio klubą, kurio pagrindinis tikslas - užtikrinti aukšto lygio treniruotes vaikams ir jaunimui.

Po daugiau nei dešimties metų veiklos „Baltic Stars“ sėkmingai tęsia veiklą, moko vaikus gyvenimo ir krepšinio pamokų, o taip pat tapo viena sėkmingiausių krepšinio programų jaunimui visoje Anglijoje.

2014 m. Jordanas Mejeras už aukšto lygio mokymą buvo įvertintas apdovanojimu dirbant Luolo Dengo vardo stovykloje, 2020 m. buvo išrinktas geriausiu krepšinio treneriu Londono regione.